Proč může Eminent Nabízíme vysoce kvalitní zavazadla za přijatelné ceny

Eminent Luggage | Eminent Blog | Why Can Eminent Offer High Quality Luggage with Affordable Pricing?

Na adrese Eminent Luggage jsme hrdí na to, že vytváříme vysoce kvalitní zavazadla za přijatelné ceny. Jako společnost se snažíme udržovat ceny na úrovni, která je pro naše zákazníky dostupná. Čím to však je, že můžeme nabízet tak kvalitní zavazadla za nižší cenu než jiné značky zavazadel? Existuje několik důvodů, proč můžeme nabízet naše zavazadla za tak příznivé ceny, navíc existuje také řada důvodů, proč naše značka vyniká vysokou kvalitou. Zde je několik důvodů, proč jsme vysoce kvalitní značkou zavazadel, která nabízí konkurenceschopné a přijatelné ceny.

Vyrábíme vlastní zavazadla

Protože využíváme vlastní zdroje a vyrábíme pro naše zákazníky vlastní zavazadla, můžeme udržovat ceny našich zavazadel na žádoucí úrovni. To je jeden z hlavních důvodů, proč jsou naše zavazadla často cenově dostupnější než zavazadla jiných značek. Když si zakoupíte Eminent zavazadlo, získáváte ho přímo od výrobce, což znamená, že cena není navýšena kvůli marži pro maloobchodní prodej a že každý krok, který je součástí výroby zavazadla, byl pod naším dohledem. Naši zákazníci dostanou tašku, o které víme a zaručujeme její dobrou kvalitu. Můžeme také udržet cenu tašky na rozumné úrovni, takže naše tašky může používat širší okruh zákazníků. Mnoho jiných značek může odebírat tašky od dobrých výrobců, nemohou však zaručit jejich kvalitu. Nemají totiž "ruku v ruce" s procesem výroby tašky. Navíc některé značky jsou známé svou kvalitou tašek, takže cena se drží vysoko, protože zákazník si nekupuje jen tašku, ale tašku známé značky. Naše zavazadla jsou značková a máme elitní řadu zavazadel napříč všemi našimi zavazadly, včetně našich špičkových zavazadel Eminent Gold zavazadel, ale zároveň si ceníme našich zákazníků a chceme udržet cenu na takové úrovni, aby ji naši zákazníci považovali za pro ně výhodnou.

Naše zavazadla používají další špičkové značky.

Jako značka jsme nadšeni zavazadly a tím, že vidíme, jak lidé používají naše vysoce kvalitní kufry. Proto již léta spolupracujeme s dalšími špičkovými značkami po celém světě, abychom zajistili, že se naše kvalitní zavazadla dostanou k zákazníkům, kteří po této kvalitě touží. Jako výrobce zavazadel spolupracujeme a dodáváme zavazadla 10 nejlepším značkám zavazadel na světě. Jsme také největšími dodavateli zavazadel na světě a naše působnost sahá do 120 zemí. To, že patříme mezi přední výrobce zavazadel, nám umožňuje rozumět zavazadlům do větší hloubky než jiné společnosti. Pracovali jsme s průřezem materiálů pro výrobu zavazadel podle požadavků našich maloobchodních zákazníků. Patří sem materiály jako ABS, polykarbonát, nylon nebo polyester. Spolupráce s těmito různými značkami a jejich požadavky nám umožnila vytvořit si vlastní kritéria, co chceme jako značka vyrábět a co chceme, aby naši zákazníci používali. Jako značka zavazadel máme vizi být špičkoví v oblasti materiálů a technologií pro zavazadla. Naši zákazníci tak dostávají ty nejlepší možnosti s nejinovativnějším designem. Nejenže sami sebe vnímáme jako výjimečnou volbu pro zavazadla, ale i ostatní značky oceňují a vyhledávají naše vysoce kvalitní zavazadla.

Spoléháme na podněty zákazníků

Součástí našeho procesu při vývoji a tvorbě tašek je získávání zpětné vazby a podnětů od zákazníků. Jsme součástí zavazadlového průmyslu již 40 let a s vášní pro zavazadla toužíme vědět, co vy jako zákazníci od svých zavazadel skutečně chcete. To znamená, že přijímáme jakoukoli zpětnou vazbu k novým výrobkům i k našemu stávajícímu sortimentu. Všímat si témat a trendů, které zákazníci vyjadřují, a adekvátně přizpůsobovat naše zavazadla těmto požadavkům. Za posledních 40 let se prostředí v oblasti zavazadel změnilo a změnily se i požadavky zákazníků. Byla období, kdy si zákazníci přáli tenčí delší zavazadla, kompaktnější kufry, vyšší poptávku po pevných příručních zavazadlech nebo méně koleček. Nasloucháme aktuálním přáním a trendům zákazníků a přizpůsobujeme se těmto potřebám. Dbáme také na to, aby naše komponenty a zavazadla splňovaly vysokou úroveň kvality ještě předtím, než je zařadíme do naší nabídky zavazadel. Abyste při pořizování nového zavazadla obdrželi špičkové inovace a kvalitu.

 

Máme značky šité na míru různým potřebám

Přestože vyrábíme a prodáváme vlastní zavazadla, máme i vlastní značková zavazadla, která vyhovují různým potřebám zákazníků. Jedná se o značky, které jsou v našem sortimentu zastoupeny, stejně jako funkčnost akomponenty.

Eminent Zavazadla - Naše originální značka zavazadel Eminent pochází z Tchaj-wanu, ale má pevné kořeny v Evropě. V rámci našeho významného sortimentu nabízíme vysoce kvalitní kufry s kvalitním a ekologickým zpracováním. Náš sortiment zavazadel je vyroben z udržitelných materiálů, včetně termoplastického polyolefinu (TPO), což je vysoce kvalitní plast známý svou dlouhou životností a odolností. Máme v nabídce různé barvy a provedení zavazadel Eminent zavazadel, která vyhovují kritériím našich zákazníků.

Eminent Gold - Naše Eminent Gold nabízíme elitní řadu kufrů a batohů vyrobených ze specializovaných materiálů a komponentů. Tento výběr zavazadel může obsahovat další kapsy nebo úložné prostory pro lepší organizaci funkčního kufru. Jsou také navrženy ze specifických materiálů a obsahují zámky TSA nebo TSA Disctek pro větší bezpečnost.

Mine (podle Eminent) - Mine zavazadla od Eminent jsou batohy, sportovní tašky a menší cestovní tašky. Tyto tašky bývají lehké a používají se pro každodenní aktivity. Vyrábíme je v Eminent tyto tašky obvykle vynikají velkou trvanlivostí a odolností vůči přírodním vlivům (například vodě a nečistotám).

Probeetle (od Eminent) - Naše Probeetle byly navrženy tak, aby byly jednoduché a stylové. Tato řada nabízí pevná a měkká skořepinová zavazadla, kosmetické tašky a obchodní tašky. Stejně jako ostatní Eminent zavazadla mají výjimečnou odolnost a funkčnost.

Case Star (podle Eminent) - Case star je řada vysoce kvalitních brašen známých svými prvotřídními schopnostmi. Výrobky Case-Star zahrnují širokou škálu batohů, vozíků, brašen na notebooky, toaletních tašek, jakož i tvrdých a měkkých kufrů..

Protože můžeme našim zákazníkům nabídnout takovou škálu specializovaných možností, můžeme také nabídnout větší rozsah cenových možností a jistotu kvality mezi různými rámy.

Námi testovaná kvalita

Jedná se o atribut, který u naší značky hojně propagujeme, protože věříme, že zavazadla by měla být pro naše zákazníky vysokým standardem. Každý Eminent je před uvedením do prodeje 35krát testován v naší laboratoři. V tomto procesu se testují všechny součásti zavazadla, aby se zajistila jejich vysoká funkčnost a životnost, když vyrovnají konstrukční místnost. Věříme, že zavazadla by měla vydržet roky cestování s vámi jako zákazníkem. Proto toužíme dodávat zavazadla špičkové kvality, námi testovaná na cestování s našimi zákazníky.


Tým společnosti Eminent Luggage vám poskytl několik příkladů, proč jako společnost vynikáme cenou a kvalitou. Náš tým zákaznického servisu má však rozsáhlou znalostní základnu o našich produktech, takže je ochoten a ochoten s vámi hovořit o tom, proč naše Eminent zavazadla jsou žádanou značkou. Určitě si prohlédněte naši nabídku ještě dnes a v případě dotazů na naše kvalitní produkty se obraťte na náš tým.